Klasika patogiam gyvenimui
+370 610 33 398

Tauro Vartai

tauro vartai

TAURO VARTAI - JAUKI KLASIKA MODERNIAM GYVENIMUI

Architekto Nerijaus Kelmelio suprojektuotas naujas kotedžų kvartalas TAURO VARTAI yra įsikūręs Kauno pakraštyje. Apsigyvendami šiame kvartale gausite raktą nuo vieno iš 74-ų kotedžų paradinių durų ir tapsite išskirtinio kvartalo dalimi.

Į savo naujųjų namų kiemą įeisite betono mozaikos trinkelėmis grįstais takais. Kiemo erdvėje išvedžiota apsaugos sistemos įranga. Pasižiūrėję į savo naujuosius namus kai ko nepamatysite – sienos nebus apkarstytos lietvamzdžiais, apskaitos spintomis ir kitais išorinį vaizdą gadinančiais atributais. Vietoje to galėsite grožėtis stilingu, moderniai klasikiniu fasadu. Klasikinio stiliaus langai – tai, ką vadiname solidumu bei elegancija.

Įėjus į statinio vidų Jus pasitiks jaukios, praktiškai išplanuotos erdvės. Iš pirmojo aukšto į antrajame aukšte esančius miegamuosius Jus nuves lengvi, erdviniai metalo laiptai.

Pro antrojo aukšto langus Jums atsivers žaliuojančios gamtos vaizdai. Žaliesiems sklypams – laisvalaikio zonai – paskirta daugiau negu trečdalis kvartalo teritorijos. Šalia įrengtos krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Teritorija pilnai apželdinta, ištiesti takeliai pasivaikščiojimams su šeima ar augintiniais. Jūsų svečiai ir Jūs automobilius galėsite pasistatyti patogiai išdėstytose mašinų stovėjimo aikštelėse, o pašalinius sustabdys gatvelėse įrengti kelio užtvarai.

Pravėrę miegamojo langą galėsite įkvėpti gryno, pramonės įmonių neužteršto, oro. Vėlų vakarą akį džiugins itališko stiliaus fasado, vidinio kiemo ir gatvės žibintai.

Klasikinę jaukią TAURO VARTŲ teritoriją papildo tokie modernūs patogumai, kaip šviesolaidinis kabelis, kuris leis naudotis visomis pažangiausiomis technologijomis – televizija, internetu, “Smart House” valdymu ir t.t. Jauki klasika moderniam gyvenimui. Taip pat kaimynystėje jau pastatytas ir apgyvendintas tvarkingas Jonučių miestelio kvartalas.

TAURO VARTAI - PLANUOKITE SAVO ATEITĮ ČIA

TAURO VARTŲ kvartalo vizija – suburti bendruomenę, kuri būtų tvirta ir gyventų santarvėje. Šios bendruomenės simboliu taps Tauro skulptūra, kuriama skulptoriaus Marijaus Baukaus.