Klasika patogiam gyvenimui
+370 610 33 398

Techninis aprašymas

tauro vartai

TAURO VARTAI

Pamatai – poliniai su monolitiniu gelžbetonio rostverku. Rostverkas apšiltintas polistireniniu putplasčiu (iš apačios – 70 mm, iš vidaus – 50 mm, išorės – 200 mm).

Perdangos ir lubos surinktos iš gelžbetonio plokščių (vietomis galimi monolitinio gelžbetonio ruožai). Patalpų aukštis – iki 3 metrai. Stogas yra modernios konstrukcijos – sutapdintas (plokščiojo tipo). Pagrindinės stogą laikančios konstrukcijos – gelžbetonio plokštės. Iš betono formuojamas ir stogo nuolydis. Stogas apšiltintas 300 mm storio Silver neoporo putplasčiu ir padengtas dviem bituminės dangos sluoksniais. Lietaus vanduo surenkamas vidinėmis, šildomomis lietaus surinkimo įlajomis ir vidiniais

Išorinės sienos sumūrytos iš 200 mm storio keraminių blokelių, o fasadas apšiltintas Silver neoporo polistireniniu putplasčiu (išorinės laikančios ir nelaikančios sienos apšiltintos 250 mm storio sluoksniu). Fasadas tinkuotas struktūriniu dekoratyviniu tinku.

Vidinės pertvaros sumūrytos iš keraminių blokelių.

Vidinės sienos ištinkuotos.

Langai: nuolat didėjančios energijos išlaidos reikalauja maksimalių ekonominių sprendimų. Vienas populiariausių sprendimų praktikoje – investicija į langus su didesne šilumos izoliacija. Šis pasirinkimas visuomet atsiperka. Pastatai įstiklinti itin kokybiškai, energiją taupančiais langais. Energiją taupantys langai yra šilti, saugūs ir ilgaamžiai, jie padeda sumažinti šildymui naudojamą energijos kiekį ir atitinka aukščiausius garso izoliacijos reikalavimus. Šešių kamerų plastikiniai langai stiklinami (trijų stiklų, du iš kurių yra padengti selektyvine danga) stiklo paketais. Statistinių matmenų lango šilumos laidumo perdavimo koeficientas – 0,8 W/(m²K). Triukšmo izoliacijos rodiklis Rw – nuo 33 dB.

Durys: durų stakta ir varčia pagamintos iš uždarų plieno profilių. Duryse įmontuotas papildomas termoizoliacinis komplektas su drėgmei atspariomis plokštėmis, skirtomis eksploatacijai lauko sąlygomis – taip išvengiama kondensavimo problemų.

Grindys: pirmajame aukšte ant sutankinto grunto įrengtos juodgrindės (70 mm betono sluoksnio). Jos kaip ir antrojo aukšto perdengimo plokštės apšiltintos 100 mm storio putplasčio sluoksniu, ant kurio išvedžiotas grindinis šildymas ir išbetonuotas 70 mm storio išlyginamasis betono sluoksnis. Dėl įrengtos grindinio šildymo sistemos šiluma patalpose pasiskirsto tolygiai.

tauro vartai

Šildymas: statiniuose yra atvestos gamtinės dujos ir sumontuota moderni autonominio šildymo sistema. Ją sudaro šiuolaikinis kondensacinis dujinis katilas ir grindinio šildymo sistema. Visose patalpose įrengto grindinio šildymo dėka šiluma pasiskirsto tolygiai ir suteikia jaukumo pojūtį. Pagrindiniai kondensacinio katilo privalumai yra: aukštas naudingumo koeficientas (109%); ekonomiškas elektros energijos naudojimas; patvarus ir itin atsparus užteršimui šilumokaitis iš aliuminio – silicio lydinio; paprastas montažas ir priežiūra (nesudėtingas priėjimas prie visų katilo konstrukcijos elementų); plačios reguliavimo galimybės; kompaktiški matmenys.

Laiptai: sumontuota metalinė konstrukcija.

Vėdinimas: įrengti natūralaus vėdinimo ortakiai.

Vandentiekis prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Pastate įrengiama vandentiekio sisvtema.

Elektra: lauko skydinėje įrengta elektros apskaita (trifazis – 8kW galios – įvadas). Elektros paskirstymo skydelis ir įvadas įrengti pirmąjame aukšte. Į statinius yra atvesti bei viduje išvedžioti elektros, televizijos ir interneto kabeliai.

Apsauga: pastatuose sumontuota apsaugos sitema, kurią sudaro judesio ir stiklo dūžio davikliai, lauke pastatytos vaizdo stebėjimo kameros, vidinėse gatvėse pastatyti kelio užtvarai su automobilių numerių nuskaitymo sistema.

Buitinės nuotekos yra prijungtos prie miesto magistralinių tinklų. Į pastatą įvedamas nuotekų įvadas, viduje įrangiama nuotekų sistema.